דנה זיכלינסקי-יופה

דנה זיכלינסקי-יופה

ניהול – או”ש ומערכות מידע

תפקיד אחרון: סמנכ”ל שירות תפעול ומערכות מידע “כספיט טכנולוגיות תשלום”

דנה זיכלינסקי-יופה

על עצמי בקצרה

שמי דנה זיכלינסקי. מומחית בהובלת מהלכים חוצי ארגון, אסטרטגיים עסקיים וטכנולוגיים משלב הייזום ועד שלב ההטמעה.
אני מביאה איתי ניסיון רב של חיבור בין צרכים עסקיים של ארגון ומערכות מידע (טכנולוגיה) ויכולת גבוהה לתרגום ומימוש של החזון בפועל (דוגמאות: מיזוגים ורכישות, התייעלות ועליה ברמת שירות (דיגיטציה), הסבת מערכות והוספת חדשות, הוספת מוצרים תוך ניצול התשתית הקיימת).

בנוסף אני בעלת ניסיון רב בניהול בכיר בתחום שירות תפעול ומערכות מידע ובהובלה של עשרות עובדים וקבלני משנה במגוון תחומים. את ניסיוני צברתי בארגונים נותני שירות בכלל ופיננסים בפרט.

ב-3 שנים האחרונות ביצעתי שינוי אישי ובחרתי להשתלב בייעוץ עצמאי. במסגרת זו נחשפתי לעולמות נוספים ומגוונים בתחום המגזר הציבורי, רשויות מקומיות, אופנה, תיירות ועוד.

הבידול שלי

  • אחריות אישית והתמדה
  • אופטימיות וגמישות לשינויים (סתגלנות)
  • סקרנות ויצירתיות (רצון מולד ללמוד , לשפר ולייעל)

אני מאמינה

אני מאמינה שאין דבר שלא ניתן להשיג... נדרש מיקוד במטרה, יצירתיות, גמישות חשיבתית, תקשורת פתוחה והתמדה...
אני מאמינה שיש להסתכל על קשיים ותקלות כקרש קפיצה לחישוב מסלול מחדש...
אני מאמינה שבסביבה משתנה חשוב לבנות ולתחזק תשתיות נתונים המהווים שפה אחידה, שקופים ומדויקים ולפתח כלים לתחקור המידע על מנת לייצר תרבות של ארגון לומד ויוזם.
בהיבט של ניהול והנעת עובדים אני מאמינה שאין אנשים מושלמים , ולכן ניהול תקשורת פתוחה, תמיכה וסיעור מוחות תביא את הארגון מהר יותר ומדויק יותר למטרות שלו.


איפה אני רוצה להיות

מנכ"לית או משנה למנכ"ל האחראית על הובלת מהלכים אסטרטגים המשפיעים על ההתפתחות העסקית של הארגון ויכולת השפעה על תרבות ארגונית של שקיפות, שיתוף פעולה , חשיבה חדשנית ויצירתית ויכולת ביצוע גבוהה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן