דרור פוקרד

דרור פוקרד

מנכ”ל

תפקיד אחרון ועד היום: פוקרד ייזום והשקעות בע”מ

דרור פוקרד

על עצמי בקצרה

דרור פוקרד, מנהל בכיר עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בניהול חברות וארגונים. מומחה בתהליכי שינוי והתחדשות, הובלת חדשנות ארגונית, אסטרטגיה עסקית ויישומה בפועל. בעל ניסיון רב בעבודה גלובלית והובלת תהליכים חוצי ארגון וחוצי תרבויות. מומחה במיזוגים ורכישות, הובלת תהליכי שינוי. בעל מומחיות בבניית צוות מוביל, ובחיבור אנשים (מתוך ומחוץ לארגון) לרעיון, לחזון, ולתוכנית ארוכת הטווח והובלתם כחלק משמעותי בהצלחה.

אני מאמין

עבוד עם האנשים, הוצא מהם את המקסימום ובנה צוות מוביל ומגובש. השקע בחדשנות בכל פינה בארגון ועודד את העובדים והמנהלים להוביל חדשנות גם אם יהיו כישלונות בדרך.


איפה אני רוצה להיות

החזון שלי הוא להתמקד בעשייה חברתית ומשפיעה, ולהביא מיכולותיי העסקיות להשגת מטרות חברתיות גלובליות, הן דרך השפעה על העולם העסקי והן על העולם החברתי.

בידול

חשיבה יצירתית, חדשנית ואסטרטגית ויכולת הפיכה שלה לפרטים, תכניות עבודה ומימושם בפועל.

הובלת אנשים, מנהל אנושי שמוביל תוך רתימת האנשים לעבוד עבורי, ונטילת אחריות ודוגמא אישית. עבודה "מהלב" עם האנשים ויחד איתם. רואה את המנטורינג האישי לעובדים ולמנהלים בראש החשיבות להצלחת החברה. כל עבודה שלי, כמנכ"ל וגם כיועץ, חבר בורד ויו"ר הינה בראש ובראשונה עבודת מנטורינג למנהלים מתחתי או לעמיתי בקהילה.

עבודה מול השווקים הגלובליים ובחברות גלובליות – הובלת תהליכים ברמה הגלובלית, כולל אפילו בחברות זרות ללא קשר לישראל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן