חנוך פז

חנוך פז

מנהל תפעול ופרויקטים

תפקיד אחרון: מנהל פרויקטים בכיר- ארה”ב. Intel ltd

חנוך פז

על עצמי בקצרה

אדם מרשים מאוד, כריזמטי, מנהיג מלידה, בעל יכולות תפעול, ארגון, ניהול והנעת עובדים גבוהות מאוד. בינאישי חברותי ונעים, בעל יכולת למידה מהירה וחשיבה יצירתית, אחראי וערכי מאוד.

נוכחותו של חנוך דומיננטית, נעימה ומלווה בחוש הומור, בעל כושר ביטוי גבוה, קל לחבב אותו, מתחבר לאנשים בקלות, לומד אנשים- מה מניע אותם, מה חשוב להם, מבין שאנשים זקוקים להכרה ויודע לתת להם את זה. קורא היטב מצבים חברתיים ופוליטיים. בעל יכולת ליצור קשרים אסטרטגיים וקשרים בינאישיים חזקים בעלי מוטיב של אמון הדדי חזק.

לחנוך יכולת הנעת עובדים בסביבה תרבותית עם שונות גבוהה. ניהל צוותי עובדים אמריקאיים, היספניים, אירופאים, ישראלים ודרום קוריאנים תוך התמודדות עם רב התרבותיות וחוקי העבודה השונים. ניסיון רב בעבודה בשוק הגלובאלי, הבנת פערי תרבויות והנעת תהליכי לקוחות תוך התמודדות עם פערים אלו.

אני מאמין

תקשורת, פתיחות, יעילות ודיוק. האתגר האמיתי טמון בהובלת מנהיגים ולא עובדים. מנהיגים צריכים שיראו להם את הכיוון, המטרות וגבולות הגזרה והם יובילו את עצמם ואת עובדיהם לביצוע מוצלח של המטרה.


איפה אני רוצה להיות

בתוך 6-10 שנים מנכ"ל של חברה משמעותית במשק הישראלי ומשם לחברות בממשלה


הבידול שלי

  • ניסיון וידע מגוונים ביותר הכוללים ניהול חברה, ניהול פעילות עסקית, מכירות, שירות לקוחות, תפעול ואופרציה, תחומים רוויי טכנולוגיה וכן low tech.
  • ניסיון עשיר בסביבה הגלובאלית לאחר שנתיים בארה"ב ושנתיים בניהול פרויקטים בספרד ובקוריאה בנוסף לארה"ב.
  • יכולת נדירה להניע עובדים בסביבות מורכבות, מנהיגות מלידה וכריזמטיות רבה.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן