ראיון אישי

חנוך פז

מנהל תפעול ופרויקטים

תפקיד אחרון: מנהל פרויקטים בכיר- ארה”ב. Intel ltd

ראיון אישי

המהלך המשמעותי שהובלת ב – תפקיד האחרון שלך?

הובלת הטמעתו הראשונה של מוצר הכדורגל של Intel Sports Group בעולם. חשיפתו הראשונה היתה בבמה התקשורתית הגדולה ביותר בעולם הספורט – משחק הסופר קלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד עם 650 מיליון צופים בעולם. הטכנולוגיה הוטמעה הן בקאמפ נואו והן בסנטיאגו ברנביאו.

המהלך משמעותי שהובלת בקריירה שלך?

הקמתו וניהולו של ארגון האופרציה האמריקאי של RR Media. במסגרת המהלך הוקם הצוות הניהולי וצוות העובדים, הוטמעה חברת שידורי ספורט שנרכשה, הוקמו מערכות טכנולוגיות שטרם נוסו בחברה והופצו שידורי ספורט רבים ושידורים אחרים מארה”ב לעולם. שיא המהלך היה שידור שני משחקי הסופרבול ה- 48 וה- 49 כמפיץ בלעדי של ליגת ה- NFL לכל המדינות מחוץ לארה”ב.

האתגרים המרכזיים של משק הישראלי בשנים הבאות מהם לדעתך?

העולם הולך ונעשה יותר ויותר גלובאלי והעובדה שישראל היא מעצמת היי טק משחקת לטובתה, אולם, במקביל לאחר רכישות טכנולוגיות חדשות ע”י גופים זרים לרוב המשק הישראלי הופך ללא רלונטי לשיווק והפצה. חברות ענק יעבירו את מרכזי הכובד התפעוליים לאזורים נוחים ובטוחים יותר

.המשק הישראלי לוקה בחיסרון משמעותי בעיניי העולם והוא תפיסת האזור כאזור הנתון במלחמה. מבחינת לוגיסטית ותפעולית עובדה זו מקשה מאוד על הכנסת שחקנים חדשים, מרכזים בינלאומיים מעבר לשלב הפיתוח וכד’

מה חשוב לזכור ברגעי משבר?

את חוקי היסוד הרלוונטיים של אותו המצב. לרוב במצבי משבר אנשים נוטים לשכוח את החוקים הכיוונים הבסיסיים ביותר עקב הלחץ הגלום במצבים אלו. בנוסף חשוב מאוד לזכור גם במצבי משבר, לנתק את הרגש מקבלת ההחלטות הראציונאלית.

מה מוביל ארגון להצלחה?

מנהלים מעולים ועובדים מחוייבים ומצטיינים.

מהו האתגר שניצב בפני מנהל במדינת ישראל?

בהתייחסות להיבטים גלובאליים האתגר הגדול ביותר של מנהלים ישראליים הוא להתנתק מההיבטים השליליים של הישראליות. הגאוותנות, היהירות, הביטחון המופרז. כל אלו מעוררים אנטאגוניזם רב בקרב עובדים במדינות זרות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן