נוגה אלון

נוגה אלון

סמנכ”ל משאבי אנוש

תפקיד אחרון: סמנכ”ל משאבי אנוש, Vonroll Ltd חברה גלובאלית

נוגה אלון

על עצמי בקצרה

נגה, בעלת ניסיון רב בניהול משאבי אנוש בחברות תעשייתיות  גדולות וגלובאליות.  ניסיון בהקמת תשתית של משאבי אנוש  והובלה של תהליכי שינוי. התמחות ייחודית בפיתוח תהליכים ארגוניים חדשניים של  ניהול ומנהיגות.. ניסיון רב בתרגום האסטרטגיה הניהולית לתכניות עבודה אופרטיביות בכל מחלקות החברה, וביסוס מנגנוני מעקב ותמיכה לביצוע אבני הדרך שהוגדרו והשגת היעדים.  בעלת כושר ניהולי ותקשורת בינאישית מעולה.

אני מאמין

מבחינה אישית - הוגנות, כבוד לדעות ותפיסות השונות משלי, שיתוף פעולה, אומץ לעמוד על דעתי גם כשהיא לא פופולארית וברגע שמתקבלת החלטה לפעול על פיה בכל המרץ.  לדעת לשים את הדברים על השולחן באופן פתוח ולטפל בהם ללא משוא פנים וללא האשמות.

ומבחינה מקצועית - האני מאמין שלי הוא שחברות שכיום עוסקות, בתחום משאבי האנוש,  כמעט אך  ורק ב “Must have”  הידוע. מתחילות/יתחילו להיווכח בעובדה כי השקעה באנשים מניבה את התשואה הגבוהה ביותר לשורה התחתונה.  כך, שמשאבי האנוש בעתיד הקרוב יזכו לניהול מקצועי ומתקדם הכולל עיסוק אינטנסיבי ב“Important to have”  שמשפיע על שורת הרווח.

איפה אני רוצה להיות

שותפה של הנהלה ומנכ"ל חברה להובלת הארגון להצלחה והשגת המטרות העסקיות

בידול

נקודת החוזקה שלי היא בבנייה והטמעה של תהליכים שנוגעים בעובדים ונותנים להם להבין "שרואים אותם, ושומעים אותם", הם לא שקופים. תהליכים שעושים שימוש בידע של אותם עובדים כדי לפתח, לייעל ולשנות את תהליכי העבודה, כמו גם בניית תשתיות  ותהליכים ארגוניים מתקדמים לשיפור השורה התחתונה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן