צביקה בן פורת

צביקה בן פורת

מנהל בכיר. מומחה לחדשנות
טכנולוגית ועסקית

תפקיד אחרון: יעוץ עסקי וטכנולוגי לחברות הזנק וחברות מסחריות

צביקה בן פורת

על עצמי בקצרה

שמי צביקה בן פורת ואני יזם בנפשי, מנהל מנוסה וטכנולוג. במהלך הקריירה שלי הקמתי חברות שחלקן הצליח מאד וחלקן לא, ניהלתי חברות קטנות עם צוות של 5 אנשים וניהלתי חברות בצמיחה עם מאות עובדים. אני מאמין שהצלחה היא שילוב נכון של עבודה קשה, מודעות עצמית, תהליך שיפור מתמיד ושיתוף פעולה בין אנשים. אני חושב שהחוכמה במסע אל ההצלחה היא לא רק סך המרכיבים של המסע אלא גם היכולת להנות ממנו.

הבידול שלי

אני חושב שהגעתי להישגים מרשימים בממהלך הקריירה שלי ושבאותה מידה חוויתי משברים וכשלונות שרק הוסיפו לניסיון שלי. היכולת להמציא את עצמי מחדש בכל פעם מחזקת אותי והשאיפה להצליח מצעידה אותי קדימה. אני גם מחשיב את עצמי אדם גמיש ומסתגל וזה מאד עוזר לי. יש האומרים שאני איש נחמד ושכיף לעבוד איתי – אני חושב שזה חשוב באותה מידה...

אני מאמין

אני מאמין שאדם צריך לשאוף לאיזון: הכוונה היא לפתח יכולת לחלק את "העוגה" של חיינו בין הדברים שמניעים אותנו – משפחה, עבודה/קריירה והזמן שלנו לעצמנו – בצורה נבונה. כזו שתאפשר לנו ללכת בנסלול של הצלחה מבלי לאבד" או "להקריב" תחומים אחרים בחיינו החשובים לנו לא פחות מההצלחה וההגשמה האישית.


איפה אני רוצה להיות

להיות בעמדה שתאפשר לי לעשות דברים בדרכי, לחשוב באופן עצמאי, לעבוד עם אנשים מוכשרים ומעניינים ולחזור הביתה בזמן לארוחת הערב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן