Meant2B הזדמנויות לקהילת מנהלים בכירים בלבד

דצמבר 2018

מנמ”ר/ית למוסד אקדמי מוביל

new מוסד אקדמי מוביל המעוניין לייצר טרנספורמציה טכנולוגית ולמנף את הפעילות העסקית באמצעות הטכנולוגיה מבקש לצרף לשדרה הניהולית המובילה את הארגון מנמ”ר/ית לניהול מערכות המידע וכלל התשתיות הטכנולוגיות בגוף.

אנחנו מעוניינות לייצג:
מנמ”ר/ית מנוסה בניהול מערכות מידע וניהול התשתיות.
אדם שהוא מנהל, מנהיג ומוביל אסטרטגיה ושינוי, מביא ערך משמעותי לביזנס באמצעות ניהול יחידת המחשוב כיחידת רווח והפסד מניבה, והן באמצעות יצירת חדשנות טכנולוגית מייצרת הכנסות.

סמנכ”ל/ית כספים לסטארט-אפ בתחום התוכנה

new סטארט-אפ מצליח בתחום הווידאו, מוכר בעולם, מרוויח ונמצא בסטאטוס של מקפצה מבקש לגייס סמנכ”ל/ית כספים להקמה וניהול מערך הכספים, פיתוח עסקי ושותפות מלאה בצמיחת הפעילות.

אנחנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית כספים מנוסה בניהול, בהובלה ובהקמה של מערכי כספים בארץ ובחו”ל. מנוסה בסביבה גלובאלית כולל דיווח ל-IFRS, אדם בעל ניסיון רב בחברות סטארט-אפ רווחיות וצומחות, אנגלית ברמת שפת אם, מי שידע לזהות וליצור מנועי צמיחה לפעילות, גיוס משקיעים וכיוב’.

סמנכ”ל/ית שיווק לחברה בתחום ה-HLS

new לחברה פעילות גלובאלית עם מספר סניפים הפזורים במדינות שונות בעולם.
חברה פורצת דרך בתחומה באמצעות חדשנות טכנולוגית

אנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית שיווק מנוסה. אדם של אסטרטגיה וביצוע, חזון ומעוף, פורץ דרך וסוכן של שינוי שמחויב לתוצאות. מי שמביא ניהול לצד עבודה עצמאית, כזה שאין לו בעיה “ללכלך את הידיים” חייב להגיע מעולמות של שיווק מסורתי וחייב לחיות חזק בזירה הדיגיטלית הבינלאומית. כלומר מי שחי את עולם הדיגיטל שמגיע עם ניסיון בשיווק פורץ דרך, כזה שלקח את החברה שלו מנקודה A ל-Z באמצעות מהלכים מוכחים שמשלבים דיגיטל. מנהל שיודע לבצע בעצמו וגם לנהל את האסטרטגיה והביצוע של המהלכים השיווקיים שביצע.

סמנכ”ל/ית שיווק מכירות גלובל לחברה המפתחת מערכות ביטחוניות

new לחברה מבוססת, הפועלת בשוק הבינלאומי, שותפה בהצלחה למגה-פרויקטים, מפתחת מערכות ביטחונית ופונה לשוק המדיני והביטחוני והן לשוק האזרחי בארץ ובחו”ל.

אנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית מכירות, שיווק ופיתוח עסקי בכיר/ה. מנוסה בשוק הגלובאלי. אדם בעל קשרים, מנוסה מאד בניהול תהליכי מכירה מורכבים. מנוסה במכירה של פרויקטים ומגה-פרויקטים מול חברות וראשי מדינות. פורץ דרך ומחולל שינויים מטמיע חותמו ובונה מערך עובד שמייצר הכנסות ומעלה רווחיות. איש עם קשרים בעולם במקומות הנכונים, קרי גורמים מדיניים, ביטחוניים ופרטיים. עדיפות גבוהה להיכרות עם עולם התוכן המדובר.

דירקטור/ית מכירות לחברה בתחום התעשייה הביטחונית

new לחברה בתחום התעשייה הביטחונית, הפועלת בעולם, מוכרת מגה-פרויקטים לשוק הביטחוני/מדיני ולשוק האזרחי.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל/ת מכירות בכיר/ה, מיומן/ת ומנוסה בתחום הביטחוני. מנוסה בניהול והובלה של תהליכי מכירה בשוק הגלובאלי. אדם מומחה בסגירת עסקאות, זיהוי ומינוף הזדמנויות, יצירת שיתופי פעולה מניבים, מכוון תוצאה ומטרה.

מנכ”ל/ית שותף/ה לסטארט-אפ בתחום הנדל”ן

new סטארט-אפ פורץ דרך, יוצר מהפכה, בשוק הנדל”ן בארה”ב.

אנו מעוניינות לייצג:
מנכ”ל/ית מנוסה. אדם החזק בפיתוח עסקי ובמכירות. יודע/ת להוביל את הארגון לשלב הבא בהיבט הטכנולוגי ובהיבט העסקי. יזם – מי שניהל והוביל בהצלחה ארגון עסקי. מי שניהל סטארט-אפ וחי בסביבה של משקיעים ויזמים. מי שיש לו ניסיון בתחום הנדל”ן ותשוקה לתחום. הכרות וניסיון מול השוק בארה”ב.

CTO – co founder לסטארט-אפ

new חברת סטארט-אפ עם רעיון חדשני בתחום ה-Network Science מחפש שותף/ה להובלת הפיתוח הטכנולוגי.

אנו מעוניינות לייצג:
טכנולוג/ית המעוניין/ת להצטרף לשותפים חזקים, כאלו שהובילו בהצלחה, מספר מיזמים פורצי דרך. אדם שהוא hands on המסוגל לכתוב קוד באופן עצמאי. ידע בארכיטקטורת תוכנה, פיתוח WEB, פייטון, data visualization ו-database.

VP MARKETING לסטארט-אפ בתחום הרובוטיקה

new אחריות על האסטרטגיה השיווקית של החברה והוצאתה לפועל, ניהול כל מקורות השיווק והובלת מהלכים שיווקיים שוטפים והשקות במטרה לבנות את המוניטין ולחזק את המותג בעולם.

אנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית שיווק בכיר/ה עם ניסיון בניהול התקשורת השיווקית, כתיבה שיווקית וכתיבת תוכן, הוצאת דיוורים, הכנת חומרים שיווקיים, ניסיון בבניית תקציב, ניהול ובקרה, ניסיון בניהול ותחזוקת כל הנכסים הדיגיטליים של החברה, אנליזה שוטפת וניתוח נתונים של הפעילות השיווקית. אחריות לבניית המוניטין של החברה והמוניטין של המוצרים שלי בעולם. המוצר פונה לשוק העולמי ונדרשת עבודה מהיסוד. עד כה הסטארט-אפ עבד פנימה בפיתוח ובנייה וכעת מוכן החוצה. מחפשות אחר אדם שיוצא מחברות מסוג זה ויכול להוביל את החברה ביד רמה וכריזמה רבה את המוצר והחברה להצלחה.

דירקטור/ית ניהול מוצרים בשיווק

new לחברת תוכנה, הפועלת בשוק הגלובאלי ומוכרת בלמעלה מ-100 מדינות בעולם. חברה שהחלה פעילות עם מוצר אחד ופועלת לפיתוח ליין המוצרים שלה.
מעוניינת לצרף דירקטור/ית ניהול מוצרים בשיווק עם אחריות על ניהול כלל המוצרים של החברה והובלת הצעת הערך ומערך הפתרונות למוצרים השונים. ניהול חיי המוצר product life cycle כולל ניהול התוכן, והחומר השיווקי התומך במוצר, עבודה על MRD עם מחלקת הפיתוח ומנהלי הסגמנטים להגדרת מוצרים המתאימים לשוק כולל יצירת החומר השיווקי התומך במוצר, ניתוח מתחרים, פיתוח כלי מכירה, השקות מוצרים חדשים, מיצוב המוצרים, ניהול צוות.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל/ת שיווק מנוסה בחברות מוצר גלובאליות, מנוסה כמנהל/ת מוצרים בשיווק, בעל/ת הבנה טכנית מעמיקה, יכולות עסקיות, יכולות פרזנטטיביות מעולות, כולל באנגלית, כריזמה ומנהיגות.
העבודה תעשה מהבית. נדרשת אנגלית ברמת שפת-אם.

מנהל/ת מחלקת embedded לחברה טכנולוגית ותיקה

new לחברה הנמצאת בקדמה הטכנולוגית ופורצת דרך בתחומה, נדרשת הובלה טכנולוגית של הפיתוחים הקיימים לצד פיתוח של ליין המוצרים הבא, אחריות על תיעוד הפיתוח, ניהול צוותי פיתוח.

אנו מעוניינות לייצג: 
מהנדס/ת אלקטרוניקה או מחשבים. אדם בעל היכרות מעמיקה במוצרים משולבי חומרה-תוכנה. תותח-על בפיתוח בתוכנת embedded למשפחות מיקרופרוססורים השונות. ניסיון בכתיבת תוכנה בשפות C, ASSEMBLER.
ניסיון בניהול צוות. רקע ועבודה עם מערכות הפעלה. הכרת מעבדים המבוססים ARM 7 / ARM 9 / CORTEX.

מנכ”ל/ית

new לחברה טכנולוגית עם פעילות בינ”ל. אנו מבקשים לייצג מנכ”ל/ית שיכול/ה למנף את הפעילות, בהובלה אסטרטגית ויצירת גידול משמעותי.

אנו מעוניינות לייצג:
מנכ”ל/ית עם ניסיון רב שנים כמנהל/ת פעילות גלובלית, עם מיומנות וניסיון בפיתוח של גופים גדולים ורשת קשרים ענפה בעולם.

מנהל/ת קבוצת פיתוח לסטארט-אפ בתחום הבינה המלאכותית

new להובלת פיתוח בתחום המכניקה והחומרה.

אנו מעוניינות לייצג:
מי שהוביל/ה פיתוח של טכנולוגיה בחברות המפתחות מוצר בתחום הבינה המלאכותית.
מי שמגיע/ה עם ניסיון בניהול צוות מתכנתים ומפתחים, עם חשיבה עסקית מפותחת, שמכיר/ה היטב את עולמות התוכן הרלוונטיים.
אדם שמכיר ומנוסה בפיתוח של טכנולוגיות בתחום החומרה.

השארת פרטים:

*למתאימים בלבד, יש למלא את הטופס, לצרף קו”ח ולמלא את התפקיד הנבחר.
*קישור לקבוצה המתאימה ישלח אליכם לאחר קליטת הטופס ואישור התקנון.
*לא ניתן להצטרף לקבוצה בלי לשלוח טופס ואישור לתקנון.

קבצים אפשריים: doc,docx,pdf גודל מירבי: 2MB

תקנון הקבוצה:
הקבוצה תתקיים כקבוצה סגורה.
בקבוצה נעביר מעת לעת הזדמנויות שיכולות לעניין את הקהילה, כגון: תפקידים מאתגרים, פרויקטים, הצעות לכתוב תוכן מקצועי בניוזלטר וכיוב'.
המשתתפים יוכלו להעלות הזדמנויות או רעיונות משלהם, כאלה שיקדמו ביזנס בלבד.
אין להעלות בקבוצה תוכן שאינו ראוי או מתאים לקבוצה ואופייה.
ניתן לבקש ממנהלות הקבוצה לצרף מנהלים נוספים באותו סטאטוס ותחום.
יש לשלוח את הפרטים של מי שתרצו לצרף כולל לינקדאין לבחינת צירופו לקבוצה.
בברכת תוכן מעניין וביזנס מניב.
ענת וקרן Meant2B.