Meant2B הזדמנויות לקהילת מנהלים בכירים בלבד

מרץ 2019

סמנכ”ל/ית מכירות ופיתוח עסקי

newסטארט אפ מצליח בתחום האד-טק, מוכר בעולם, מרוויח ונמצא בסטאטוס של מקפצה מבקש לגייס סמנכ”ל/ית מכירות ופיתוח עסקי.

אנו מעוניינות לייצג:
אדם מנוסה בסביבה צומחת, חברות בתחום ה-SASS, הפועלות בשוק הבינלאומי, המוביל מצוינות אסטרטגית וגידול בביצועים העסקים.
מנוסה בהקמה, ניהול והובלה של סניפים בשווקים בינלאומיים: ארה”ב, אירופה ומדינות שונות בעולם, בונה צוותי מכירה מעבר לים ובארץ.
אדם שהוא פרזנטור, מנהיג, מוביל ומביא עומק אסטרטגי וביצוע.

סמנכ”ל/ית מכירות חו”ל לחברה בתחום התוכנה

newלחברה מבוססת הפועלת בשוק הגלובלי, שותפה בהצלחה למגה-פרויקטים, מפתחת תוכנה ופונה לשוק המדיני והביטחוני והן לשוק האזרחי בארץ ובחו”ל.

אנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית מכירות מנוסה בשוק הגלובלי, בעל/ת קשרים מוכחים בשווקים בינלאומיים עם דגש על מדינות אפריקה. מנוסה במכירה של פרויקטים ומגה-פרויקטים מול חברות וראשי מדינות. אדם שהוא פורץ דרך ומחולל שינויים המטמיע חותמו ובונה מערך עובד שמייצר הכנסות ומעלה רווחיות.

מנהל/ת דסק לחברה בתחום התעשייה הביטחונית

newלחברה בתחום התעשייה הביטחונית הפועלת בעולם, מוכרת מגה-פרויקטים לשוק הביטחוני/מדיני ולשוק האזרחי.

אנו מעוניינות לייצג:
איש/ת מכירות בכיר/ה מיומן/ת ומנוסה בתחום הביטחוני. מנוסה בניהול והובלה של תהליכי מכירה בשוק הגלובלי. אדם המומחה בסגירת עסקאות, זיהוי ומינוף הזדמנויות, יצירת שיתופי פעולה מניבים ומוכוון תוצאה ומטרה.

מנכ”ל/ית לחברה בתחום החקלאות

new לחברה קיבוצית בצפון הארץ, מתחום החקלאות שמעוניינת להגדיל את הפעילות העסקית והמסחרית בארץ ובחו”ל

אנו מעוניינות לייצג:
מנכ”ל/ית מנוסה. אדם החזק בפיתוח עסקי ובמכירות בשוק המקומי ובשוק הגלובלי, מנוסה בהובלה של חברות תעשייתיות בתחום החקלאות והאבן. מנהל/ת שיודע/ת להוביל את הארגון לשלב הבא ולייצר מקפצה משמעותית.
אסטרטג/ית, מבצע/ת, מוביל/ה להצלחה.אדם המשיג תוצאה ומביא ערך של חדשנות טכנולוגית וחדשנות עסקית.

מנהל/ת אגף כספים

newלקבוצת חברות המייצגת מותגים בינלאומיים בתחום הציוד לענף הבינוי והתשתיות ולענף התחבורה. הטמעה של תהליכי עבודה משפרי רווחיות, הפיכת האגף לאגף מתקדם וממוחשב, חיבור האגף לביזנס.

אנו מעוניינות לייצג:
רו”ח מוסמך. מנוסה בניהול אגף או מחלקת כספים בסביבה תעשייתית. אדם המחובר לביזנס ולמסחר, מנהל, מוביל ומכוון לתוצאות. איש של תהליכים ומתודולוגיות עבודה.

סגן/ית מנהל חטיבה

new לקבוצת חברות מאוד מעניינת בתחום הציוד המוכרת ללקוחות עסקיים גדולים ועד לקוחות ענק דרוש/ה סגן/ית מנהל חטיבה לניהול המכירות. ניהול מערך המכירות, שיפור ביצועים, גידול ברווחיות, פיתוח עסקי וייצוג של מותגים בינלאומיים נוספים.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל מצוין, מאוד מיומן בניהול ובהובלה של מערכי מכירות בסביבה עסקית-תעשייתית. אדם שהוא closer, שיודע לשפר ביצועים, להביא גידול ברווחיות, יודע לייצר שותפויות ועסקאות חדשות, שמחובר לשטח, מעורה בפרטים הגדולים כמו בקטנים, מצוין באסטרטגיה ומצטיין בביצוע.

משנה למנכ”ל

new לחברה תעשייתית עם מספר חטיבות הפונה לשוק המקומי והבינלאומי.ניהול משברים, ניהול סיכונים, סיוע למנהלי חטיבות למנף את הפעילות בחטיבה, חיזוק הקשר עם הספקים ועם לקוחות החברה, חיבור כלל הממשקים ובנייה של מערך שיתופי המקדם רווחיות.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל/ת בכיר/ה, מנוסה בניהול כללי והן בניהול כספים, אדם החזק באופרציה ובמספרים. מתכלל, מנהל, מקדם ומבצע. אדם של תהליכים, אנשים ומשימה. יוזם וער לכלל המתרחש. נטול אגו – ממוקד בעשייה ובביצוע. מנוסה בניהול והובלה עסקית של ארגונים וגופים תעשייתיים.

סמנכ”ל/ית מכירות

new לחברה צומחת בתחום המכשור הרפואי, המייצגת מותגים בינלאומיים מובילים.

אנו מעוניינות לייצג:
סמנכ”ל/ית מכירות מנוסה, מוביל/ה ומנהל/ת מערך מכירות ותיק/ה ומיומן/ת, מנוסה במכירות בתחום המכשור הרפואי או מדעי החיים. מנוסה בעבודה מול גורמים בינלאומיים. אנגלית ברמת שפת-אם. אדם שהוא פרזנטור, סוגר עסקאות, מביא ערך לצוותי המכירה, יצירתי וחדשני.

מנהל/ת פעילות E-commerce

new רשת מובילה באסיה בתחום האופנה והביוטי, מבקשת לגייס מנהל/ת מסחר אלקטרוני השולט/ת בכל פעילות הסחר האלקטרוני והן בעל/תאחריות על כלל הטרנספורמציה הדיגיטלית של הפעילות.
גיבוש תהליכי שיווק ומכירות שיתאימו לאסטרטגיה העסקית של החברה, סקירת מחקרי שוק, בניית תקציב, פיקוח על הפעילות, ניתוח הנתונים, ואופטימיזציה לצורך שיפור המכירות והפעילות, החדרת מותגים חדשים והעמקת פעילות של מותגים קיימים.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל/ת עם ניסיון משמעותי בניהול מסחר אלקטרוני עם שיא מוכח בגידול במכירות, חדשנות עסקית וטכנולוגית, הכרת פלטפורמות שיווק במדיה הדיגיטלית, הכרת פלטפורמות פרסום, חוש מסחרי, אסטרטג/ית ומבצע/ת, מנהל/ת – מוביל/ה ומקדם/ת, יצירתי/ת ורעיונאי/ת.

CTO

new מיזם חדשני בתחום הקופות הירוקות מבקש לגייס מומחה/ית לפיתוח מוצרים. מנהל/ת טכנולוגי/ת לפיתוח רעיון למוצר מצליח. אחריות על פיתוח המוצר על כל שלביו לרבות גיוס ובניית הצוות.

אנו מעוניינות לייצג:
מנהל/ת טכנולוגי/ת, אדם שהוא מומחה בפיתוח מוצרים בתחום התוכנה, מחבר בין טכנולוגיה לביזנס, מביא ערך עסקי לרעיון הטכנולוגי. מנהל/ת ומוביל/ה צוותי פיתוח, הד-זון המכיר/ה שפות תכנות ומסוגל/ת לכתוב או ללמוד כתיבה של קוד.

השארת פרטים:

*למתאימים בלבד, יש למלא את הטופס, לצרף קו”ח ולמלא את התפקיד הנבחר. יש לבחור רק תפקיד אחד ולשלוח רק טופס אחד, של התפקיד שבאמת לדעתכם מתאים לכם כמו כפפה ליד.
*קישור לקבוצת תוכן על פי הטייטל והמומחיות שלכם ישלח אליכם לאחר קבלת הפניה שלכם, אישור תקנון (מטה) ושיחה טלפונית ראשונה.
*לא ניתן להצטרף לקבוצה בשום צורה אחרת.
*המשרות מנוסחות בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומיועדות באופן שווה הן לזכר והן לנקבה.

קבצים אפשריים: doc,docx,pdf גודל מירבי: 2MB

תקנון הקבוצה:
הקבוצה תתקיים כקבוצה סגורה.
בקבוצה נעביר מעת לעת הזדמנויות שיכולות לעניין את הקהילה, כגון: תפקידים מאתגרים, פרויקטים, הצעות לכתוב תוכן מקצועי בניוזלטר וכיוב'.
המשתתפים יוכלו להעלות הזדמנויות או רעיונות משלהם, כאלה שיקדמו ביזנס בלבד.
אין להעלות בקבוצה תוכן שאינו ראוי או מתאים לקבוצה ואופייה.
ניתן לבקש ממנהלות הקבוצה לצרף מנהלים נוספים באותו סטאטוס ותחום.
יש לשלוח את הפרטים של מי שתרצו לצרף כולל לינקדאין לבחינת צירופו לקבוצה.
בברכת תוכן מעניין וביזנס מניב.
ענת וקרן Meant2B.